ŞİRKET PROFİLİ

SAN&FA Türk tekstil endüstrisinde sektör lideri olan bir aile şirketidir. Şirket 1950 yılında toptan tekstil ürünleri satış şirketi olarak kurulmuş ve daha sonra 1993 yılında günümüz erkeğine ve bayanına yönelik lüks örme hazır giyim ve aksesuar imal etmek üzere fabrika kurulmuştur. 

SAN&FA markası mükemmel bir örme giyim tarzını, yüksek kaliteyi ve özel kıyafetler giyme hissini temsil eder. Fabrika İzmir’de 12500 m üzerinde bir alanda yer almaktadır. Yaklaşık 300 civarında üstün nitelikli şirket çalışanı en iyi çalışma koşullarında her sezon yenilenen renkler ile yüksek kaliteli, modaya uygun klasik tasarımlar üreterek başarı elde etmektedir. Yılda iki koleksiyon üretilir (classic ve basic ürünler). 
Günün klasik zevklerini yakalamak amacıyla ürünleri her yeni sezon için gözden geçirmek, güncellemek ve uyarlamak SAN&FA için bir gelenek haline gelmiştir. SAN&FA’nın dışarıda fason üretim yaptırmaması şirketi rakiplerinden ayıran en önemli özelliğidir. Global ekonomik stratejilere bağlı kalmayı kabul etmeyen şirket bu sayede orijinalliğini ve sıra dışılığını muhafaza etmektedir. SAN&FA’nın öncelik sırasında kalite birinci sırada yer almaktadır.

SAN&FA, yeniliği üstün kalite ile birleştiren girişimci perspektifi ile her zaman “güncel” malzemeler kullanır. SAN&FA giyim eşyalarının üretiminde yalnızca en yeni ve en gelişmiş teknolojiler kullanılmaktadır. Esnekliğimiz, gelişmiş makinelerimiz, yüksek kaliteli ipliklerimiz ve üstün vasıflı kadromuz ve istikrarlı yüksek kalite yönetimimiz sayesinde erkek koleksiyonlarımız tüm dünyada kısa sürede başarı elde etmiştir. SAN&FA kalitesi, örme giyim pazarında örme ve el işçiliğinin birleşimiyle nesiller boyunca edinilen deneyim ve becerilerin bir sonucudur. SAN&FA giyim eşyaları tüm dünyada farklı coğrafi bölgelerde satışa sunulmaktadır. Moda her sezon değişiklik gösterebilir ancak giyim tarzı her zaman aynı kalır. 

SAN&FA giyim eşyalarının cazibesi her türlü ihtiyacı karşılamak üzere gelenek ve çağdaşlığın bir arada sunulmasından kaynaklanmaktadır. Yeni renk kombinasyonları, iplikler ve yeni malzemeler ile birlikte intarsia ve jakar teknikleri kullanılmaktadır.


© Copyright 2015 SAN&FA Tüm Hakları Saklıdır.